Galuh Pakuan Tengah Bandung

Jalan Galuh Pakuan Tengah Bojongloa Kidul

Bandung, Indonesia

3 bds · 2 ba · 120 sqm

House
Recently Sold

IDR 1,950,000,000

IDR 16,250,000 psm
EST. MORTGAGE
IDR 6,185,156 /mo

NEIGHBORHOOD MAP

Facts and Features

Type
Rumah
(Residential)
Floor area
120 sqm
Land area
166 sqm