Taman Cibaduyut Indah Bandung

Taman Cibaduyut Indah Cibaduyut

Bandung, Indonesia

3 bds · 2 ba · 100 sqm

House
Recently Sold

IDR 1,050,000,000

IDR 10,500,000 psm
EST. MORTGAGE
IDR 3,330,469 /mo

NEIGHBORHOOD MAP

Facts and Features

Type
Rumah
(Residential)
Floor area
100 sqm
Land area
145 sqm